تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

قوانین

 شرایط عضویت کاربر

 

 *فقط افراد بالای 18 سال  می‌توانند به عضویت سایت پارس کار درآمده و از خدمات آن در مقام کارفرما (خریدار) یا پیمانکار (طراح یا کارمند الکترونیک) استفاده نمایند.

 

تذکر مهم : 

 

*کارفرمایان محترم (خریداران) توجه داشته باشند تا زمانی که پروژه خود را بصورت کامل از پیمانکار دریافت نکرده اند هرگز بیعانه را آزاد نکنند در غیر این صورت سایت هیچ مسئولیتی در انجام نشدن کار آنها نخواهد داشت. 

* پیمانکاران محترم (کارمند الکترونیک یا طراح یا برنامه نویسان ) توجه کنید تا زمانی که کارفرما (خریدار یا سفارش دهنده پروژه) برای پروژه به نام شما بیعانه را ایجاد نکرده هرگز کار را شروع نفرمایید . چنانچه بعد از انجام کار مبلغ به شما تحویل داده نشود سایت پارس کار هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

تذکر بسیار مهم : هرگز تا قبل از ایجاد بیعانه توسط کارفرما کار را شروع نکنید . 

 

 

*حل اختلافات از طریق داوری سایت پارس کار انجام می شود 

 


در سایت یک سیستم پرسش و پاسخ ایجاد گردیده (اختلافات و شکایات) که در صورت بروز مشکل، خریدار و فروشنده موظف خواهند بود تا از این طریق مشکلات شان را با یکدیگر مطرح و اقدام به حل آن نماینداین سیستم شکایت شاکی را ثبت نموده و شماره پیگیری جهت اقدامات بعدی صادر می نماید. قسمت حل اختلاف سایت با استفاده از این سیستم قادر خواهد بود تا در جریان اختلاف ایجاد شده و ریز گفتگوی طرفین قرار گرفته و در نهایت نسبت به صدور رای عادلانه اقدام نماید. سایت مسئولیتی در قبال حل اختلاف ، در خارج از این چهارچوب تعیین شده نخواهد داشت. 

 

اگر کاربر مقابل ظرف 24 ساعت پاسخگوی شکایت شما نبود یا با وی به توافق نرسیدید  شکایت را به کمیسیون اختلافات و شکایات ارجاع دهید تا رسیدگی شود.

تذکر مهم : رای سایت در مورد اختلافات و شکایات نهایی بوده و همه کاربران باید آن را بپذیرند.

تبصره -در صورتیکه قسمت حل اختلاف سایت نظر نهایی ، در مورد حل یک اختلاف را اعلام نموده و لیکن طرفین آن نظر را اجرا ننمایند ، دیگر حق طرح هیچ گونه شکایتی در این مورد را نخواهند داشت .


تبصره 2 - اگر ثابت شود که دعوای مطرح‌ شده از طرف کاربر واهی بوده، کاربر موظف است خسارات وارده به سایت پارس کار  را مطابق نظر داور رسیدگی‌کننده به آن بپردازد و در صورتیکه کاربری با مشكل روبرو شده و سایتپارس کار را در بروز آن مقصر بداند، لازم است ابتدا موضوع را با خود سایت در میان گذاشته تا با مذاکره و رسیدگی دقیق‌تر نسبت به حل مساله اقدام شود

 

 *تذکر : انجام پروژه های دانشجویی در سایت ممنون است

* هشدار : کارفرمان  (خریداران) محترم دقت داشته باشند تمامی پرداخت های سایت از طریق پرداخت آنلاین (به نام پارس کار) انجام خواهد شد و هیچ وجه به شماره حساب دیگر کاربران سایت یا پیمانکاران سایت مبلغی واریز نکنید ، در صورت واریز مبلغ به حساب پیمانکاران سایت ، مسئولیت تحویل ندادن کار توسط پیمانکاران  بر عهده خود شما خواهد بود .

توجه: شما مجاز به اشتراک گذاشتن هرگونه اطلاعات تماس نيستيد(تلفن، موبايل، ايميل يا آدرس سايت شخصي خود به عنوان نمونه کار)، درصورت مشاهده حساب کاربري شما ممکن است بدون تذکر مسدود شود

توجه: اگر شما می خواهید فایل مربوط به پروژه را به خریدار (کارفرما) تحویل دهید مطمئن شوید بیعانه پروژه دریافت شده است در غیر این صورت ریسک عدم پرداخت توسط کارفرما به عهده شماست و سایت مسئولیتی نمی پذیرد

 

 توجه :سایت پارس کار هیچ مسئولیتی در قبال پروژه های با برچسب آگهی ندارد و مسئولیت این پروژ ه ها با شخص آگهی دهنده هست

 

تذکر : فقط در پروژه های با برچسب آگهی می توانید شماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید .

کارفرما حتما باید در ابتدا پیمانکارخود را انتخاب کند سپس کار شروع شود *

 تذکر بسیار مهم : حتما از کارفرما بخواهید شما را در سیستم انتخاب کند (به عنوان پیمانکار) بعد کار را شروع کنید و بعد انتخاب شما بیعانه را به سایت پرداخت کند و پس از پایان کار و رضایت بیعانه را برای شما آزاد کند و هرگز بدون بیعانه کار نکنید در غیر این صورت ریسک عدم پرداخت توسط کارفرما به عهده شماست و سایت مسئولیتی نمی پذیرد.  

 برای  مشاهده اینکه آیا بیعانه ایجاد شده یا نه : به داشبورد رفته > سپس قسمت حسابداری و امور مالی > مدیریت پرداخت ها > قسمت بیعانه های دریافتی  . در این قسمت مبلغ بیعانه و نام پروژه و کسی که بیعانه را ایجاد کرده می توانید ببینید.

توجه : پیمانکاران محترم در پیشنهادات  قیمت  دقت کنند تمامی قیمت های سایت به تومان می باشد . چنانچه به جای 200000 تومان پیشنهاد  نوشته شود  200  تومان  و این عدد  را در سیستم   وارد کنند دقیقا همین مبلغ را دریافت خواهند کرد و سایت مسئولیتی نخواهد داشت  

کارفرما باید قبل از اینکه سایت یا نرم افزار یا هر نوع پروژه  دیگری را در اختیار پیمانکار قرار دهید یک backup از آن گرفته تا در صورت خرابی سایت یا نرم افزار backup را داشته باشد در صورت خرابی سایت یا نرم افزار یا پروژه شما سایت پارس کار هیچ مسئولیتی نخواهد داشت  .

هزینه ارسال پروژه در سایت 1000 تومان برای اعضاء عادی می باشد . برای اعضاء ویژه سایت ارسال پروژه رایگان می باشد .

برای شروع ثبت نام کنید.